Шеберхана кестесі
DOSMUHAMBETOV MEKTEBI
Kemel keleshektiń irgetasy

Шеберхана кестесі


Пән

Аты-жөні

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Қазақ тілі

Абилова Ж.Ж.

"Әдебиет әлемі" 15.30-16.10
5а-сынып /205 каб/


"Оқу сауаттылығы"
15.00-15.40 /205 каб/ 11ә-сын

"Оқу сауаттылығы"
15.00-15.40 /205 каб/ 11б-сын


2

Каржауова Ж.С.



"Тіл білімі"
15.00-15.40 /206 каб/ 5б-сын
15.40-16.20 /206 каб/ 5ә-сын


"Тіл мәдениеті" 15.00-15.40 11б
15.40-16.20 11ә-сын
11б-сынып /206 каб/

3

Байкенова С.Ж.

"Қазіргі әдебиет" 15.30-16.10
5а-сынып /207 каб/


"Қазіргі әдебиет" 15.00-15.40
6а-сынып /207 каб/

"Оқу сауаттылығы"
15.00-16.20 /207 каб/ 10а-сын


4

Исахметова Р.Т.


"Қазіргі әдебиет" 15.00-17.00
8а-сынып /207 каб/



"Оқу сауаттылығы"
15.00-16.20 /207 каб/ 11а-сын

5

Кеменгерова Г.А.

"Абайтану"
15.30-16.10 /206 каб/ 10а-сын




"Тіл білімі"
15.00-16.20 /205 каб/ 6а-сын

6

Калкенов Ж.

"Оқу сауаттылығы"
15.30-16.50 /204 каб/ 10б-сын


"Әдебиет әлемі" 15.00-17.00
7а-сынып /206 каб/

"Қазіргі әдебиет" 15.00-17.00
9а-сынып /204 каб/

"Қазіргі әдебиет" 15.00-17.00
7а-сынып /204 каб/

10

Кадыров Ж.Т.

"Тіл мәдениеті" 17.00-18.20
10б-сын /205каб/

"Тіл мәдениеті" 15.00-16.20 11а
"Тіл білімі" 16.20-17.00 9а-сын




11

Орыс тілі

Сагинова Б.Х.




"От слова к тексту"
15.00-17.00 /307 каб/ 7а-сын


12

Кабдулина А.О.


"От слова к тексту"
15.00-17.00 /204 каб/ 9а-сын




13

Калина Г.Т.


"От слова к тексту"
15.00-17.00 /308 каб/ 8а-сын




14

Пустовалова С.Б.


"От слова к тексту"
15.30-16.10 /307 каб/ 6а-сын

"От слова к тексту"
15.00-15.40 /308 каб/ 5а-сын"


Функцион-е ст совр рус яз"
15.40-16.20 10а-сын, /307 каб/

15

Математика

Байманова Ж.К.


"Логика"
15.00-16.2011ә-сынып /109 каб/

"Логика"
15.00-16.2011б-сынып /109 каб/


"Математикалық сауат" 15.00-15.40
5б-сынып /109 каб/

16

Ибраева Г.Д.


"Матем сауаттылық"
15.00-17.007б-сынып /108 каб/


"Математикалық сауат"
15.00-16.2011б-сынып /108 каб/

"Математикалық сауат"
15.00-16.2011ә-сынып /108 каб/

17

Абилов К.М.

"Матем сауаттылық"
15.30-17.309б-сынып /107 каб/




"Тригономет-қ функц"15.00-16.20
10б-сынып /107 каб/

18

Дуйсенова Г. А.

"Логика"
15.30-16.5010ә-сынып /108 каб/

"Матем сауаттылық"
15.00-16.2010ә-сынып /107 каб/

"Матем сауаттылық"
15.00-15.406б-сынып /108 каб/

"Логика"
15.00-15.405а-сынып /105 каб/

"Матем сауаттылық"
15.00-15.4011а-сынып /107 каб/

19

Майсатаева А.Б.




"Матем сауаттылық"
15.00-16.2010а-сынып /110 каб/


20

Искакова А. С.

"Матем сауат" 15.30-16.10 5ә-с
"Логика" 16.15-16.50 6б-сын/110/

"Матем сауаттылық"
15.00-17.008б-сынып /110 каб/

"Логика"
15.00-16.20 10а-сынып /110 каб/

"Логика"
15.00-15.4011а-сынып /109 каб/

"Матем сауаттылық"
15.00-16.2010б-сынып /110 каб/

21

Садуақасова Л.Ғ.

"Жас математик" 15.30-16.10 5б
"Логика" 16.10-16.50 5б /109 каб/

"Жас математик" 15.00-15.40 5ә
"Логика" 15.40-16.20 5ә-сын/105/

"Логика"
15.00-16.2010б-сынып /107 каб/

"Жас математик" 15.00-16.20
6б-сын /111 каб/

"Жас математик" 15.00-15.40
6а-сын /105 каб/

22

Батыров Б.Е.




"Алгоритм" 17.00-19.40
9б-сынып /111 каб/

"Тригономет-қ функ" 17.00-19.40
10б-сынып /111 каб/

23

Тарих
құқықтану

Сагатов Н.Б.

"Түркі дүниет"15.30-16.10
10б-сын /111 каб/

"Дінтану" 15.00-15.40 9а-сын
15.40-16.20 9б-сын /106 каб/

"Түркі дүн"15.00-15.4010а-сын
15.40-16.20 10ә-сын /111 каб/

"Мәдени мұра" 15.00-17.00
9а-сынып/304 каб/


24

Карагожина Ж.Т.

"Түркі дүниет" 15.30-16.10 11а
16.10-16.50 11б-сын /304 каб/

"Мәдени мұра" 15.00-15.40
6а-сынып /304 каб/

"Мәдени мұра" 15.00-15.40
5а-сынып /304 каб/

"Мәдени мұра" 15.00-17.00
7а-сынып/304 каб/


25

Елембаева М.Т.


"Мәдени мұра" 15.00-17.00
8а-сынып /111 каб/



"Түркі дүниетанымы" 15.00-15.40
11ә-сын /111 каб/

26

Картова З.К.

"Түркідүниетанымы" 15.00-17.40
11а-сынып /304 каб/



"Дінтану" 15.00-17.40
9а-сынып /304 каб/

"Түркідүниетанымы" 15.00-17.40
10а-сынып /304 каб/

27

Ағылшын тілі

Атыгаева З.А.


"Reading for pleasure" 15.00-16.20
10а-сынып /208 каб/




28

Муратаев А.Х.



Reading for pleasure 15.00-17.007а-сынып /зертхана 2-қабат/



29

Жомарт М.Е



Reading for pleasure 15.00-17.008а-сынып /105каб/



30

Шакирова И.К.




"Reading for pleasure" 15.00-15.40
6а-сынып /203 каб/"Reading for pleasure" 15.40-16.20
5а-сынып /203 каб/


31

Елшібеков Е.Б.

"Reading for pleasure" 15.30-17.30
9а-сынып /203 каб/





32

Биология

Шакеева Ж.Е.




"Табиғат туындысы" 15.00-17.00
8б-сынып /303 каб/


33

Байжаханов Ә.М.

"Тіршілік тағ" 15.30-16.10 11ә-сын
16.10-16.50 11б-сынып /306 каб/

"Табиғат туын" 15.00-15.40
6б-сын /306 каб/

"Табиғат туын" 15.00-15.40 5ә 15.40-16.20 5б-сын /306 каб/

"Табиғат туындысы" 15.00-17.00
9б-сынып /306 каб/


34

Дмитриев П.С.

"Экология" 17.00-19.40
11ә-сын /306 каб/

"Адам.Табиғ.Қоғам." 17.00-19.40
11ә-сын /306 каб/




35

География

Айтжанов Р.М.


"Жас географ" 15.00-17.00
8б-сынып /305 каб/




36

Токпанова Б.С.

"Өлкетану"
15.30-16.10 5ә-сынып /305 каб/


"Жас географ"
15.00-17.00 /305 каб/ 9б-сын

"Таным геог"15.00-15.40 11ә-сын
15.40-16.20 11б-сын /305 каб/


37

Пашков П.С.



"Әлем. Табиғат.Қоғам."
17.00-19.40 10а-сынып /305 каб/


"Танымдық география"
17.00-19.40 11ә-сын /305 каб/

39

Физика

Мустафин Б.С.

"Механика" 15.30-16.10 11ә-сын
16.10-16.50 11б-сын /201 каб/





40

Сабыр Т.Е.


"Механика"
15.00-17.00 /202 каб/ 7б-сын

"Механика" 15.00-17.00
8б-сынып /202 каб/



41

Сартин С.А.

"Галактика" 17.00-19.40
10б-сын /201 каб/





42

Солодовник А.А.

"Галактика" 17.00-19.40
11б-сын /202 каб/

"Галактика" 17.00-19.40
11б-сын /201 каб/




43

Альменов Е.А.

"Олимп есеаптер" 15.30-16.10
8б-сын /201 каб/

"Механика"
15.00-17.00 /201 каб/ 9б-сын

"Олимп есеаптер" 15.00-15.40
9б-сын /203 каб/

"Галактика" 15.00-15.40
10б-сын /201 каб/


44

Химия

Даньяров К.Д.




"Элементтер" 15.00-17.00
7б-сынып /303 каб/


45

Бектемисова А.У.

"Элементтер" 17.00-19.00
8б-сынып /303 каб/


"Элементтер" 15.00-17.00
9б-сынып /303 каб/



46

Голодова И.В.

"Химия есептері"
17.00-18.20 10ә-сынып


"Химия есептері"
17.00-19.40 11ә-сынып



47


Бекхужин К.К.

"Робототехника" 15.30-16.10 5ә
16.10-16.50 5б-сынып
16.50-17.30 6б-сынып /301 каб/

"Робототехника" 15.00-17.00
7б-сынып /301 каб/


"Робототехника" 15.00-17.00
9б-сынып /301 каб/

"Робототехника" 15.00-17.00
8б-сынып /301 каб/

48

Дене шынықтыру

Адильбаева Г.С.

"Спорттық ойынд" 17.00-17.40 5а 17.40-18.20 5ә /18.20-19.00 5б





49

Кожанов Б.К.


"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 6а/ 17.40-18.20 6б

"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 8б


"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 10ә/17.40-18.20 10б

50

Жахин К.К.

"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 10а





51

Оспанов Е.Е.


"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 7б

"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 8а

"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 9б


52

Сайлауов Н.




"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 7а

"Спорттық ойындар"
17.00-17.40 9а

Автор: Ескалиева А.Ж. күні: 13.11.2019

Басты бетке